Ważne informacje
A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkęBEZPŁATNE LEKI dla seniorów dostępne już od roku (04.09.2017)
Ideą programu było wsparcie seniorów, którzy – często ze względów ekonomicznych – mieli utrudniony dostęp do leczenia. Osoby chore w podeszłym wieku uzyskały dostęp do leków ważnych z punktu widzenia ich zdrowia.
więcej
KONTRAKTOWANIE 2017
SKOK DO DZIAŁU: KONTRAKTOWANIE 2017
więcej
ANEKSOWANIE UMÓW NA 2017 (2017-01-05)
ŚWIADCZENIODAWCY, którzy nie podpisali dotychczas aneksów do umów na 2017 rok (wszystkie rodzaje umów z wyłączeniem Zaopatrzenie w Wyroby Medyczne)proszeni są o przybycie do siedzib K-P OW NFZ celem ich podpisania.
więcej
Leki 75+ Bezpłatne leki dla seniorów
Kto jest uprawniony do otrzymania bezpłatnych leków? Które leki są bezpłatne? Kto może wystawić receptę?
więcej
NFZ ostrzega przed oszustami
W związku z niepokojącymi sygnałami o oszustach podających się za pracowników Narodowego Funduszu Zdrowia przypominamy, że wszystkie sprawy związane z bezpłatnym leczeniem w ramach Funduszu,a także z opieką długoterminową nad osobami przewlekle chorymi załatwiane są przez pracowników oddziału NFZ wyłącznie korespondencyjnie, osobiście w siedzibach Funduszu lub telefonicznie. Informacja telefoniczna związana jest z kontynuacją korespondencji pomiędzy urzędem a pacjentem. Pracownicy...
więcej
Komunikat o rozstrzygnięciu postępowania prowadzonego w trybie konkursu ofert w sprawie zawarcia umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w roku 2016_SZP_PT
Komunikat o rozstrzygnięciu postępowania prowadzonego w trybie konkursu ofert w sprawie zawarcia umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w roku 2016_SZP - PT
więcej
K-P OW NFZ zaprasza przedstawicieli mediów na konferencję prasową (2016-06-21)
Konferencja prasowa – 23 czerwca 2016 roku (czwartek), godzina 10.00., pok. nr 2 (niski parter), siedziba NFZ przy ul. Mickiewicza 15 w Bydgoszczy.
więcej